Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

64 gösterim
https://www.dralihatay.com/hasta/133630/2-yildir-devam-eden-sorunum-skortla-iliskiye-girdim-1-ay-sonra-akinti-geldi-bel-soguklugu dün sormuştum eklemek istediklerim için 1 gün bekledim istediğiniz gibi.

MR çektirirsem, solucan mı bakteri mi her neyse ne olduğu kesin bir şekilde belli olur mu?Hangi bölüme gitmeliyim?Aklımda soru işareti kalmamasını istiyorum.Akıntıya doktor hiç bakmadığı için bilinmezlikle yaşıyorum en çokta o psikolojimi bozuyor. Pİ teşhisi konuldu bana bu arada haklısınız. 2 yıldır hissediyorum o canlı şeyi sırtıma da gitti malesef. Peki zararlı birşey olsa 2 senede beni öldürür müydü? 2 gün önce kan değerlerim iyi çıktı karaciğer hariç onda da yağlanma var kilodan ötürü.

Dünkü cevabınız için Allah razı olsun bu arada.Sağolun
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> İstanbul/24/Bekar

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Merhabalar
Öncelikle Geçmiş olsun;

Solucan bazen ultrasonda veya MR da güzüküyor. Fakat çok defa bunalrın tahlilleir var. Zaten solucan, kurt, tenya makattan çıkınca anlaşılır.
Akıntının mutlaka tahlil edilmesi lazım. prostat iltihabı olsun olmasın bu tahlili yapılmalı.
"Canlı şeyi sırtımda da his ediyorum" derseniz ben de olayın pisikolojim olabileceğini derim.
Çünkü karındaki kasıktaki velevki canlı bir şey olsun sırta geçmez. Bu anatomik olarak mümkün değildir.
Filim ve dizlerde uzaydan gelen yaratıkların insanın ağzından gözünden, kulağından girip o vücudu ele geçirdiğini seyrediyoruz.
Ama güzel kardeş bu ele geçirme günler içinde oluyor. 2 sene sürmüyor.
Kaldı ki karını yarıp dışarı çıkıyor. Sırta geçmiyor.
Bilmem ki film dizi çok mu seyrediyorsunuz

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim. 
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM  
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar; 
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.  
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,715 soru

84,727 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu prostatit epididimit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis zedelenmesi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...