Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

50 gösterim
Merhaba. Kolay gelsin. Sünnet olduğumda ergenlik dönemindeydim. 15-16 veya 17 yaşında sunnet oldum. Sünnet öncesi hiç bir sorun yoktu. Ama ne olduysa sunnetten sonra oldu. Ereksiyon kademeli olarak düştü. Şimdi ereksiyon bile olamıyorum. Doktora gittim. Tahlil istedi. Sonuçlar da hormonlar düşük çıktı. Sunnet sırasında sinirler hasar almış dedi. Ve doppler istedi. Şimdi ne olacak? Sorunuma çözüm bulabilir misiniz? Cinsel organımin gelişmesi durdu ve körelme ye basladi. Bu sorunun tedavisi var mi? Yoksa gidip Sağlık Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığıni mahkemeye vereceğim. Ki, kız arkadaşım beni boyut yüzünden terk etti.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Konya 30 B

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Merhabalar
Öncelikle Geçmiş olsun;

Güzel kardeş size yazmıştım.
Ereksiyon sorununu 15 sene önce olduğunuz sünnete bağlamak doğru değil.
Sünnet sırasında sinirlerin harap olması bana mantıklı gelmedi? Eskiden koterle sünnet yapılırdı. Bu durumda sinirler harp oluyor diye sağlık bakanlığı yasaklamıştı.
Sizin sünnet nasıl yapıldı bilemeyeceğim.
Sertleşme sorunu varsa bunun sebepleri araştırılmalı ve tedavi olmalısınız.
Sebepleri ve tedavisi için en alttaki linkten faydalanın.
Bir hata varsa doktoru şikayet etmek varken sağlık bakanlığını şikayet etmek hele hle diyanet işlerini şikayet etmek mantıklı düşünmediğiniz gösteriyor.
Şikayet edecekseniz ve bir hata olduğunu düşünüyorsanız sizi sünnet eden doktoru şikayet edin.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim. 
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM  
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar; 
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.  
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,718 soru

84,741 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi spermde gariplik penis zedelenmesi idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...