Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

57 gösterim
s.a hocam allahım sizden razı olsun yar ve yardımcınız olsun..

 hocam 2 yıl önce testesteron ve sperm tahlilleri yaptırmıştım. sperm azo çıkmıştı ve  doktor bey kesinlikle baba olamayacağımı söyledi yüzüme karşı.( bekarım)

   .hormon içinde tahlil istedi  testesteron seviyemin çok düşük çıktığını söyledi ve beni endokrine gönderdi orada tahilil yaptırdı ve o hocamda çok düşük olduğunu söyledi ama herhangi bir tedavi ilaç falan uygulamadı...

  hocam şu anda kol pazularım hamur gibi yumuşacık olmuş durumda memelerim yine aynı yumuşacık ve şişmeye başladı..hocam bana nasıl yardımcı olacaksınız.. ne yapmamı önerirsiniz..allaha emanet olun
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> 35 E/BEKAR

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Aleykümselam Merhabalar 
Öncelikle Geçmiş olsun;

1- Kesin baba olamayacak diye bir şey söylemek yanlış olur. Testis biyopsisi yapılır sperm bulunursa tüp bebek yapılır. Zaten siz evleninceye kadar teknolojinin nereye varacağı belli olmaz. İlerde kök hücresinden sperm yapma imkanları olacak.
2- Testosteron hormonu düşükse neden ilaç tedavisine başlanmadı ki?
3* Hormon azlığında elbette bu şikayetler olacaktır ve olmuş.
4- Sizi anlayacak bir uroloji ve endokrinoloji uzmanı bulmalısınız. Tek başınıza sizin ve benim hal edebilecek bir şey değildir.
5- Dualarınıza amin diyorum.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.  
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM   
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;  
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.   
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,742 soru

84,761 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi penis zedelenmesi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste zorlama zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...