Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

55 gösterim
Hocam merhabalar bundan yaklaşık 40 gün önce Kız arkadaşımla geçirdiğim bir haftalık periyotta girdiğimiz cinsel ilişkiler sonucunda testis ile makat bölgesi arasında Ağrı ile karışık hissizlik ve ağırlaşma hissettim. Birçok üroloji uzmanına muayene oldum ancak herhangi bir penis travmasına rastlanılmadı. Ereksiyon halindeyken o bölgede bir ağrı var. Ayrıca penisim eskisine göre daha kalın ve daha uzun. Penis yumuşak haldeyken katı ve özellikle ayağa Kalktığım zaman testislere değmiyor biraz daha yukarda duruyor. İncelemeler sonucu varikosel ve hidrosel teşhisi kondu. Ancak Kız arkadaşımla bir hafta geçirmeden önce Herşey gayet normaldi. Sabah ereksiyonlarını büyük oranda kaybettim. Boşalırken sıkıp bıraktığımız kaslarımda bir zedelenme hissediyorum. İki bacağımın genital bölgeyle birleştiği kısımda olay ilk cereyan ettiğinde uzun kırmızı iki çizgi vardı Ancak zamanla geçti. İlk zamanlar otururken ve uzanırken zorlanıyordum. Hatta tuvalete çıkarken de zorlanıyordum. 40 gün boyunca cinsel perhiz yaptim. Ancak buna rağmen cinsel istek ve hazda düşüş hissettim. Dün yaptığım mastürbasyon sonucu bahsettiğim bölgedeki kaslarımda güçsüzlük hissettim. Sizce rahatsızlığım ne olabilir. Bana yardımcı olur musunuz?
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Kocaeli/22/Bekar

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Merhabalar 
Öncelikle Geçmiş olsun;

Not: Çok uzun yazmışsınız. 

Bu şekilde uzun yazarsanız cevap alamayabilirsiniz. 
Soru yazma ve soru sorma kurallarını okumadığınızı gösteriyor. 
http://www.dralihatay.com/soru.html 
Yazınızı kısaltır 5 satırı geçmeyecek şekilde az ve öz yazarsanız emin olun size hemen cevap yazacağım.
Emeğinizi ziyan etmemek için cevabımı soru başlığına göre yazayım.
Pelvik kasların incelenmesi lazım.
Bu incelemeyi uroloji doktorundan ziyade noroloji uzmanının yapması lazım.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.  
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM   
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;  
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.   
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,745 soru

84,761 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu perhiz epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi penis zedelenmesi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste zorlama zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...