Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

40 gösterim
Dr bey yeniden merhaba, benim eşim 43 gün önce variksel ameliyatı geçirmişti sorunu sperm hareketsizliği ve şekil bozukluğu idi. Sizle paylaşmıştım sorunu hatırlarsanız sizde bana doktorumuzdan hareket arttırıcı ilaç istememizi önermiştiniz bunun üzerine hemen doktora ulaştım. Kendisi bize 100mglık evikap adlı bir e vitamini verdi günde 1 tane almalıymışız . Ne düşünüyorsunuz bu ilaç için sizce fayda eder mi? bir de anlamıyorum biz danışıyoruz doktor öyle veriyor ilacı madem öyle madem alması iyi olur neden vermemiş şu ana kadar bizmi söyliyeceğiz anlamıyorum ki! ne mantıktır kızdım açıkçası en başından söylesene diye içimden geçirmeden edemiyorum bunu neden 43 gün sonra hemde bizim sormamızla söylersin? artık bizim için zaman çok kıymetli doktor bey . İlgi alakanıza çok teşşekkür ederim iyiki varsınız iyiki bu siteye raslamışım.Dr bey birde sorularımla artık çok olmuşsam söyleyin bu 4.mü 5.mi sorum sizde haklısınız . ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN SİZDDEN. iyi çalışmalar iyi günler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Doktorunuzun verdiği ilaçlar sperm olgunlaşmasını artırır. Direk harekete etki eden ilaçlar değildir. Başka bir doktordan hareket artırıcı ilaç isteyin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,713 soru

84,727 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu prostatit epididimit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis zedelenmesi mesane penis eğriliği sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital peniste sızlama perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...