Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

102 gösterim
sayın hocam hayırlı günler benim sorunum idrarımda yapılan tesler sonucunda iltihap oldugu ortaya cıkıyor bundan 3 ay önce koyu kahverengi akmaya başlamıştı taş düşürüyorsun dediler belli süre sonra geçti bu seferde sarı akmaya başladı ve şuanda penisimin başında kaşıntı ve ağrı oluyor bazende kasıklarımda ağrı oluyor. tedavi için ne önerirsiniz sayın hocam bir sorum daha var : eşimle bir yıldır korunmuyoruz çocuk düşünüyoruz ama hala eşim hamile kalmadı ve benim menim beyazımsı ve saydam bir renkde tedavi için ne önerirsinizpsikolojik olarakta rahatsız oluyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Burada tedavi yapmıyoruz. Sadece rehberlik görevi yapıyoruz. Tedaviyi sizi takip eden doktor yapacaktır.
Şikayetinize göre sizde taş olma ihtimali yüksek. Bunu ortaya çıkarmak için bir böbrek filmi ve ultrasonu çektirin. Taş varsa bunun tedavisini doktounuzrdan isteyin. Yoksa basit bir iltihap diye kulağınızın üzerine yatmayın. Çünkü ileride başınıza dert alırsıınız.
Çocuk düşünüyorsanız bir spermiogram yaptırın sonucu buraya yazın. Bakın aşağıda soru soranlar hep spermiogarmlarını yazmışlar değil mi?
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,715 soru

84,727 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu prostatit epididimit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis zedelenmesi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...