Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

56 gösterim
Hocam dün yazdım ama soru görülmüyor. Yine saldırı mı? Yaptı vicdansızlar. Sorum hocam: ben bundan 3 ay önce pi tadavisine başarım. İlaçların dokunmasından dolayı bıraktım. O zamandan bu zamana kadar çok rahattım. Tekrar pi şikayetleri nüks etmeye başladı. En belirgin penis başı ağrıyor. Bir de sıcak su tavsiyesiniz üzerine apış arasına sıcak su koyuyorum. Uzun saatler kalıyor 4 saate kadar zararlı mı? Bir de ağrılar artınca geç sertleşme oluyor normal mi?
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Konya Nişanlı 24

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Merhabalar                    
Öncelikle Geçmiş olsun;

Evet bende sizin sorunuzu göremedim. Onay sorularına baktım orada da yoktu.
Bir şekilde silinmiş olmalı. Neyse sorunuza gelelim.
Bu şikayetler Pİ de olur. Sıcak uygulamayı apış arasına değil. Büyük tuvaletin geldiği delik (Makat) ile testis alt sınırı arasına koymalısınız. Çünkü prostat bölgesi burasıdır. Apış daha ziyade kasıkların ve cinsel organların olduğu yerdir. Belkide benim dediğim yere koyorsunuzdur apış diye yanlış yazdınız.
Neyse. Buraya 20-30 dakika sıcak uygulamak iyidir. Küçük bir kiremit taşı veya mermer işinizi görür. Geç sertleşme sıcaktan değil Pİ den dolayı oluyordur.
Alttaki linkten Pİ konusunu okudunuz değil mi?

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.                    
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM                     
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;                    
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.                     
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.

https://www.dralihatay.com/makaleler.html

Ayıca bu adresten çok faydalanacağınız kitaplarıma da ulaşabilirsiniz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,009 soru

84,020 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik penis ağrısı sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu spermiyogram cinsel perhiz prostatit ereksiyon idrar ağrı cinsel isteksizlik perhiz boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi epididimit prostat prostatit iltihabı üroloji prostat iltihabı testis ağrisi peyronie testosteron peniste eğrilik meni testis torsiyonu yanma hissi idrara sık çıkma kronik prostatit spermde gariplik mezi mesane penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu sabah ereksiyonu zevk alamamak penis eğriliği peniste uzerinde damar belirginleşmesi damar travma penis zedelenmesi doppler ultrason sık idrara çıkma sertleşmeme şişlik penis ucu peniste morarma enfeksiyon tahriş masturbasyon sağ testis peniste zorlama testis sarkması böbrek taşı hidrosel doppler teşekkür testis torbası sarkması yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sünnet sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı penis ucu ağri ve yanmasi penis kırılması kızarıklık akıntı prostat iltihabi porno-mastürbasyon test sonucu siğil genital sol testis ağrı aşırı aktif mesane peniste şişlik hidrosel ameliyatı sonrasi hassaslık usg sertlesme sorunu varikosel sonrasi sari parcaciklar lütfen yardım ediniz testis kanseri testislerde ağrı rüyalanma
...