Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

43 gösterim
Hocam iyileşmeye dair pek bir inancım kalmadı ama yinede yazmak istedim çünkü bu yazma ve bişeyler yapma içgüdüsü bende gerçekten bi bağımlılık haline geldi.kronik epididimitim ama hiç iyileşme kaydetmedim son 5 aydır hep böyle ağrı ve hassasiyetlimi kalacağım ?
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Batman/19/bekar

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

 
En İyi Cevap

Merhabalar                     
Öncelikle Geçmiş olsun;

İnancınızı kaybetmeniz iyi olmamış. Çünkü hastalığın tedavisinde ilaçtan daha önemli olan şey inanç, sabır, sebattır. Size daha önce yazmıştım. Kr. Epididymit tedavisi zordur. Ama mümkündür.
Tamamen geçmesini beklemek biraz hayaldir. Çünkü tam iyileşme zamana bağlıdır. Zamanın iyileştiremeyeceği hastalık yoktur. Sabırlı olmalısınız.
Tedavi için sizin ilaç kullanma devresi geçmiş. Artık koruma kollama tedbirlerinizi yapmalısınız.
Bun da daha önce yazdım yüksek moralli olacaksınız, çok ayakta durmayacaksınız, ağır kaldırmayacaksınız ve üşümeyeceksiniz. Vücudun direncini artıracak tedbirleri almalısınız. Beslenme, takviye ilaçlar ve spor.
Bunları yapar ve işi zamana bırakırsanız hastalığınız iyileşecektir. Şunu unutmayın derdi, hastalığı veren Allah'tır sizi tedavi edecekte Allah. Biz doktorlar vasıtayız. Siz sabır eder sevap alırsınız biz vasıta olduğumuz için ona göre sevap alırız. Sonuçta her türlü sizde bizde sevap alıyoruz.
Olaya bir de bu yönden bakın.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.                     
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM                      
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;                     
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.                      
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.

https://www.dralihatay.com/makaleler.html 

Ayıca bu adresten çok faydalanacağınız kitaplarıma da ulaşabilirsiniz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

87,022 soru

87,039 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi sertleşme sorunu penis ağrısı testis ağrısı sperm testi perhiz peniste hissizlik epididimit penis boyu ağrı sperm sık mastürbasyon erken boşalma sertleşme prostatit spermiyogram idrar ereksiyon cinsel perhiz cinsel isteksizlik venöz kaçak boşalma üroloji testosteron varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat penis zedelenmesi peniste eğrilik prostatit iltihabı meni testis torsiyonu prostat iltihabı penis eğriliği testis ağrisi yanma hissi mezi idrara sık çıkma spermde gariplik sabah ereksiyonu kronik prostatit mesane ameliyat peniste zorlama zevk alamamak penis boyu problemi doppler ultrason kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste morarma damar sağ testis penis ucu sık idrara çıkma sertleşmeme orşit şişlik sünnet travma penis kırılması enfeksiyon masturbasyon porno-mastürbasyon testis sarkması hidrosel isteksizlik tahriş peniste sızlama idrar sıklığı testis torbası sarkması testis kanseri sinir hasarı kızarıklık teşekkür kist yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı epididimoorşit hassaslık doppler peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu rüyalanma istibra penis ucu hassasiyeti sol testis ağrı prostat iltihabi sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane teşekkür cevabı peniste leke epididim kisti
...