Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

62 gösterim
Allah razı olsun hocam burda bizlere cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Hocam geçen hafta uyandığımda ereksiyon halindeydi fakat mastürbasyon yapmak istediğimde birden söndü ve inik halde boşalma gerçekleşti o günden beridir mastürbasyon ile kaldiramiyorum kendi kalksada yumuşak kalıyor. Yaşım 23 üroloji psikolojik dedi fakat nasıl duzelebilirim bir şey söylemedi lütfen yardımcı olur musunuz çok korkuyorum.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Tokat, yaş 23 , bekar

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

 
En İyi Cevap
Merhabalar Öncelikle geçmiş olsun

Genç bekarların sertleşme sorunları önemli değildir bunların %99 psikolojik sebepledir ve gelip geçici bir şeydir

Şimdi Bu şikayetler varsa daha sonra kendiliğinden düzelir işler yolunda gider yani kafaya takıp meseleyi büyütmemek lazım.

Doktorunuz gibi ben de psikolojik olduğunu düşünüyorum bunun için bir psikiyatri doktorundan ilaç alıp kullanabilirsiniz büyük ihtimalle de Faydasını görürsünüz Ayrıca sertleşme konusundaki genel bilgileri öğrenmek için Aşağıdaki linkten ilgili konuyu okuyunuz.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.                
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım
https://www.dralihatay.com/makaleler.html 
Ayıca bu adresten kitaplarıma da ulaşabilirsiniz

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

87,314 soru

87,332 cevap

En popüler etiketler

varikosel sertleşme kaybı mastürbasyon ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi sertleşme sorunu penis ağrısı testis ağrısı perhiz sperm testi peniste hissizlik epididimit penis boyu prostatit sperm ağrı erken boşalma sık mastürbasyon sertleşme spermiyogram idrar ereksiyon cinsel perhiz cinsel isteksizlik venöz kaçak boşalma üroloji penis zedelenmesi testosteron varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat peniste eğrilik prostatit iltihabı meni testis torsiyonu penis eğriliği prostat iltihabı testis ağrisi yanma hissi mezi idrara sık çıkma spermde gariplik sabah ereksiyonu kronik prostatit mesane doppler ultrason ameliyat kasık ağrısı peniste morarma peniste zorlama zevk alamamak penis boyu problemi bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi damar sertleşmeme orşit travma sağ testis penis ucu sık idrara çıkma şişlik sünnet enfeksiyon idrar sıklığı penis kırılması hidrosel isteksizlik masturbasyon porno-mastürbasyon testis sarkması sinir hasarı tahriş peniste sızlama testis torbası sarkması testis kanseri kızarıklık teşekkür kist yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı epididimoorşit hassaslık doppler penis ucu hassasiyeti tam sertleşmeme peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu epididim kisti rüyalanma istibra sol testis ağrı prostat iltihabi sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane teşekkür cevabı
...