Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

13 gösterim
s.a hocam
2 yıl önce bel soguklugu sonucu kr.prostatit oldum tedavi sonrası iyileştim.
geçen hafta ilişki sonra sı kr.prostatit belirtileri başladı ürologa gittim idrar tahlili ve kültürü istedi temiz çıktı.
1-tahliller temizse mikrop kaptım diyemi alevlendi bu hastalık yoksa mikrop kapmasam da alevlenirmiydi?
2-ürolog ilaç verdi bir haftadır kullanıyom antibiyotiğin hiç bir faydasını görmedim ne yapmalıyım hocam?
3-penisin biraz üstü agrı ve dolgunluk vardı şikayetim olarak o şikayet azaldı penisin ucundan köküne kadar giden idrar yolunda sancı ve ağrı var neden veya ne olabilir bu sancı?
4-şikayetin biri gidiyor diğeri başlıyor. idrar yolundaki bu sancı sadece uyudugum da duymuyorum ama gün içinde uyumadıgım ayakta oldugum sürece hep bu ağrı var ne yapmalıyım bunun için
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image Öncelikle Geçmiş olsun;
1- Mikrop kapmazsanız da alevlenme olabilir.
2- Antibiyotik mikrop varsa kullanılmalı.
3- Pİ de bu ağrılar olabilir.
4- Kafaya takıp hep Pİ yi düşündüğünüz için stres yapmış
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,033 soru

84,057 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi penis ağrısı sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu spermiyogram cinsel perhiz prostatit ereksiyon idrar ağrı cinsel isteksizlik perhiz boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi epididimit prostat prostatit iltihabı üroloji prostat iltihabı testis ağrisi peyronie testosteron peniste eğrilik meni testis torsiyonu yanma hissi idrara sık çıkma kronik prostatit spermde gariplik mezi mesane penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu sabah ereksiyonu zevk alamamak penis eğriliği peniste uzerinde damar belirginleşmesi damar travma penis zedelenmesi doppler ultrason sık idrara çıkma sertleşmeme şişlik penis ucu peniste morarma enfeksiyon tahriş masturbasyon sağ testis peniste zorlama testis sarkması böbrek taşı hidrosel doppler teşekkür testis torbası sarkması yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sünnet sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı penis ucu ağri ve yanmasi penis kırılması kızarıklık akıntı prostat iltihabi porno-mastürbasyon test sonucu siğil genital sol testis ağrı aşırı aktif mesane peniste şişlik hidrosel ameliyatı sonrasi hassaslık usg sertlesme sorunu varikosel sonrasi sari parcaciklar lütfen yardım ediniz testis kanseri testislerde ağrı rüyalanma
...