Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

55 gösterim
merhaba ali bey

10 aylık oğlumu 3 hafta önce bir çocuk cerrahına sünnet ettirdik. Sünnet sonrası penisini beyaz bir tabaka kapladı. Şu anda penisinin üst kısmındaki beyaz tabaka kayboldu ve tamamen iyileşti. Ancak alt kısmındaki beyaz tabaka birkaç gün önce kalktı ve kanama 17 gün sonra  tekrar başladı. Bezini değiştirirken kan kekeleri görmeye başladık.Doktoruna götürdük birşey yok kabuk kalkmış tahriş olmuş dedi kibrit benzeri birşeyle müdahele ederek yarasının kabuk tutmasını sağladı.Müdahelenin Ertesi günü kanaması olmadı ancak ikinci gün tekrar başladı ve sanki o beyaz tabaka dahada arttı.Ayrıca bu bölgede şişlikler de daha inmedi. Sizce ne yapmalıyım. Sabırlı olup beklememmi gerek yoksa kanadığını tekrar doktora göstermelimiyim? Artık ciddi bir sorun olabilcepinden şüphe etmeye de başladım.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> İstanbul 30 evli

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Öncelikle Geçmiş olsun;

Tarifle anlaşılmıyor.
Beyaz olan şey nedir? İltihap mı? Kabuk mu? Sünnet derisi orada mı kadı? Bunlar bizim için bilinmeyen.
Doktorunuz önemli bir şey yok demiş ama kanamalar neden başlıyor? Önemli bir şey olacağını zannetmiyorum eninde sonunda iyileşir ama elbette doktorunuzu takip etmeniz en iyisi.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.
Bir "ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterde artar.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

83,928 soru

83,945 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon penis ağrısı erken boşalma spermiyogram cinsel perhiz penis boyu prostatit ereksiyon idrar ağrı cinsel isteksizlik perhiz boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi epididimit prostat prostatit iltihabı üroloji prostat iltihabı testis ağrisi testosteron peniste eğrilik peyronie meni testis torsiyonu idrara sık çıkma kronik prostatit spermde gariplik yanma hissi mezi mesane penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu sabah ereksiyonu zevk alamamak penis eğriliği peniste uzerinde damar belirginleşmesi damar travma doppler ultrason sık idrara çıkma sertleşmeme şişlik penis zedelenmesi penis ucu peniste morarma enfeksiyon tahriş masturbasyon sağ testis testis sarkması böbrek taşı hidrosel doppler teşekkür testis torbası sarkması peniste zorlama yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sünnet teşekkür cevabı penis ucu ağri ve yanmasi penis kırılması kızarıklık akıntı prostat iltihabi porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu siğil genital sol testis ağrı aşırı aktif mesane peniste şişlik hidrosel ameliyatı sonrasi hassaslık usg sertlesme sorunu varikosel sonrasi sari parcaciklar lütfen yardım ediniz testis kanseri testislerde ağrı rüyalanma
...