Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

116 gösterim
Merhaba. Daha önce sorduğum sorulara verdiğiniz cevap için Allah sizden razı olsun. Umarım bana kizmazsiniz. Hakkınızı helal edin.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Sivas 29 E

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Güzel kardeş. bu husustaki fikirlerimi daha önceden yazdım. Burada tekrardan uzun uzun yazmaya gerek yok.
Sizin saplantı içinde olduğunuzuda daha önce yazmıştım.
Ne ben sizi fikrinizden vazgeçirebilirim nede siz beni. Zaten sorunuzun muhatabı da ben değilim.
Bir daha buraya yazmayın. Çünkü daha önce yazıştık. Siz artık olayı tıbbi boyutundan soru sorma boyutundan çıkarıp tartışma boyutuna taşımışsınız.
Hele bilip bilmeden dini konulara sataşmanız hiç hoş değil. Hanifi mezhebinde bu yok deyip kestirip atmışsınız. Siz Hanifi mezhebini ne biliyorsunuz.
Hanifi mezhebi farz olan şeyler hakkında hüküm ver(e)mez. Buna hiç bir insanın hakkı yoktur. Farzları Allah koyar.. Bunları biliyor muydunuz?
Sünnete inanmıyorsaınız bu sizin bileceğiniz bir şey. Ama başkalarınıza da bu fikri aşılamamanız için Müsaadenizle yazdıklarınızı sileceğim. Ben sitemde buna müsaade edemem. Başka sitelerde tartışın.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (115.000 Soru-Cevap)

83,928 soru

83,945 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon penis ağrısı erken boşalma spermiyogram cinsel perhiz penis boyu prostatit ereksiyon idrar ağrı cinsel isteksizlik perhiz boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi epididimit prostat prostatit iltihabı üroloji prostat iltihabı testis ağrisi testosteron peniste eğrilik peyronie meni testis torsiyonu idrara sık çıkma kronik prostatit spermde gariplik yanma hissi mezi mesane penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu sabah ereksiyonu zevk alamamak penis eğriliği peniste uzerinde damar belirginleşmesi damar travma doppler ultrason sık idrara çıkma sertleşmeme şişlik penis zedelenmesi penis ucu peniste morarma enfeksiyon tahriş masturbasyon sağ testis testis sarkması böbrek taşı hidrosel doppler teşekkür testis torbası sarkması peniste zorlama yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sünnet teşekkür cevabı penis ucu ağri ve yanmasi penis kırılması kızarıklık akıntı prostat iltihabi porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi test sonucu siğil genital sol testis ağrı aşırı aktif mesane peniste şişlik hidrosel ameliyatı sonrasi hassaslık usg sertlesme sorunu varikosel sonrasi sari parcaciklar lütfen yardım ediniz testis kanseri testislerde ağrı rüyalanma
...