Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

34 gösterim
Hocam selamün aleyküm öncelikle.Sizi uzun zamandır takip ediyorum ve sabırla burdaki sorularımıza cevap veriyosunuz, cevapları verirken de içimizi rahatlatıp bize psikolojik bir ferahlama sağlıyosunuz.Bunun için size ayrıyetten teşekkür ederim.Hocam sizden şunu rica edicem:

1-Doktorlara gittiğimde tahlil sonuçlarım genelde temiz çıkıyor ve doktorlar sağlıklı olduğumu söylüyolar fakat ben buna kendimi inandıramıyorum,bazı ağrıların hala var olduğunu ve doktorların bunun farkında olmadığını düşünüyorum.Ve doktorlar fazla taktığımı rahat olmam gerektiğini ve hastalık hastası olmamamı söylüyolar.Hocam biliyorum konu psikiyatriyi ilgilendiriyo fakat sizi de seviyorum,okuyorum yazdıklarınızı, insanı rahatlatıyosunuz bu konuda da psikolojik olarak ferahlamak için ne yapmam gerekiyo? Siz de bunca hekimlik tecrübenize dayanarak ne söylemek istersiniz?

Çok teşekkür ederim.Allah razı olsun.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> ankara-22/B

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Selamünaleyküm Merhabalar 
Öncelikle Geçmiş olsun;

Not: Yazılarınız biraz daha kısa tutun. Mesela ilk paragraf gereksiz. Ama genede teşekkür ederim.

Kendi başınıza psikolojik problemleri yenmeniz zor gözüküyor. Mutlaka derdinizi bir psikiyatriye açmalı onun tavsiyesine uymalısınız. Hatta ilaç verirse onu da kullanmalısınız.
Ayrıca takıntı için şu yazıları okumalısınız.

Önemli olan sorunun takıntı olduğunu kabul edip bu takıntı ile nasıl mücadele edeceğinizdir. Birçok kimse takıntı, evham ve kafaya taktığını kabul etmez. Bu nedenle tedavileri de zorlaşır. 
Takıntı için şu sitelere bakın

http://www.uslanmam.com/dert-kosesi/597759-takintilar-ve-kurtulma-yollari-mutlaka-okuyun.html
http://www.alevicanlar.net/konu/beynimizdeki-takintilardan-kurtulmak-icin-ne-yapmaliyiz.5478/
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/uzm-dr-s-hilmi-ozkiris/465247.aspx

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.  
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM   
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;  
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.   
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,717 soru

84,741 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu prostatit epididimit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi spermde gariplik penis zedelenmesi idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...