Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

77 gösterim
Sayın Hocam ,

Hocam size 3 haziran da yazmıştım ,  hocam aynı şekilde 13 ocak ta Serhat adlı başka bir hasta size yazmış ve ona bu ameliyatın cinsel hiçbir probleme yol açmadığını yazmışınız fakat bana bu ameliyat sonrası cinsel hazda düşüş olabileceğini yazdınız, hangisi ne kadar doğru anlayamadım. Evet meninin bir kısmı ( % 30- % 40 ) eskiye göre daha az geliyor ve tam fışkırma olmuyor, bu hazzın geri gelmesi için ne yapılabilir, bu durum ciddi anlamda çok canımı sıkıyor. Psikiyatriye de danıştım problemim olmadığı söylendi, bu durumla ilgili ne yapabilirim. Allah Sizden Razı Olsun Hocam.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> istanbul 29

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Merhabalar
Öncelikle Geçmiş olsun;

Ben cevaplarımda olur yerine olabilir kullanırım. Olurla olabilir farklı şeylerdir.
Cinsel hazı boşalma olarak baz alırsak mesane boyun ameliyatlarından sonra tam boşalma olmayacağı için veya az boşalma olabileceği için cinsel haz olmayabilir. Haa hiç olmayacak demek değildir. Olur da anlamak demektir. Sizin meni az geldiği için cinsel haz olabilirde olmayabilirde.
Ama boşalmama bende cinsel haz problem yapmaz derseniz durumu daha iyi anlarsınız.
Aslında bu ameliyattan sonra cinsel haz yerine bir nevi kısırlık yani doğal yoldan çocuk olmayabilir demek daha doğrudur.
Çünkü cinsle haz geniş bir kavramdır.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim. 
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM  
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar; 
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.  
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,742 soru

84,761 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi penis zedelenmesi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste zorlama zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...