Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

85 gösterim
Hocam merhaba Tam 1 ay önce aynı şekilde Ereksiyon halinde bir acıma batma gibi birsey oldu direk vazgectim. Sonra idrar yaptım cıktım. Boxer da kanama olmustu fark edip acile gittim. Idrar tahlili Eritrosit 18 cıkmıştı. Kan değerleri normal cıktı. -Cipro ve Buscopan yazılmıstı. Ürolojiye gittim hemen oda US çektirdi Bòbrekler mesane de temiz çıktı. Aynı ilacları kullan belki kum taş dökmüşsündur dedi. Bir süre sonra geçti. Şuan tekrar tam 1 ay sonra deneme amaclı erekte olurken birden bir acı geldi sonra ayni döngü oldu. Dün Acile gittim -Eritrosit 64 -Lokosit 8 cıktı. Kan temiz cıktı. Bu sefer Tomografi çekildi. Hersey temiz çıktı. Sadece Sol adrenal bezde Klastifikasyon izlenmektedir. Yine aynı ilaclar verildi ve kullaniyorum şuan. Nesir bu hocam ? Boşalmaktan korkuyorum artık.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Kastamonu/27/Bekar

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

 
En İyi Cevap

Merhabalar
Öncelikle Geçmiş olsun;

"direk vazgeçtim" ne demek "deneme amaçlı erkete olmak" ne demek? Masturbasyondan mı bahsediyorsunuz.
Böyleyse sık ve zorlayıcı masturbasyon peniste kanma yapabilir.
Buna dikkat etmelisiniz. Önemli bir şey olsaydı tomografide çıkardı.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim. 
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM  
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar; 
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.  
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,783 soru

84,799 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu perhiz epididimit prostatit spermiyogram ağrı cinsel perhiz ereksiyon idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron penis zedelenmesi yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste zorlama peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik testis torbası sarkması peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür porno-mastürbasyon yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi testis kanseri hassaslık rüyalanma kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı
...