Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

81 gösterim
Hocam Öncelikle Allah Sizden Razı olsun. Tekrar merhaba soruma cevap vermissiniz ve soru sormussunuz ona cevap vermek istedim. Hocam "erekte" derken 1 ay süre içinde iyileşip geçip geçmediğine bakmak için masturbasyon yapmaya calıştım penis ereksiyon olurken aynı acı olunca "Vazgectım" yani korktum Masturbasyon Yapmayı bıraktım. Sonra bu kan geldi yine. Aciile gittim zaten 30 dakka sonra geçti. Suan Yine cipro ve buscopan ı kullaniyorum. Ve tomografi de birsey cıkmadı. Sadece "Sol Adrenal Bezde Klasifikasyon izlenmistir" yazıyordu. Ben hiç mastürbasyon yapamayacakmiyım ? Tekrar bu acı olup kanama olur korkusuyla çok çekiniyorum.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Kastamonu/27/Bekar

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

 
En İyi Cevap

Merhabalar
Öncelikle Geçmiş olsun;

Daha önceki yazınızda neden masturbasyon demediniz. Erkete olmak başka masturbasyon başka şeydir.
Anlaşılan utandınız. Neyse.
Size yazdığım gibi sert ve sık masturbasyonlarda penisten kanama gelebilir. Buna dikkat ederseniz kanama olmayacaktır. Masturbasyon yapmayın. Yaşınız gelmiş. Evlenin çoluk çocuğunuz olsun. Anneniz babanız torunları ile sevinsin.
Kalsifikasyon böbrek üstü bezlerindeki bir iltihabi durumdan olabilir.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim. 
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM  
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar; 
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.  
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 

http://www.dralihatay.com/makaleler.html

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,783 soru

84,799 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu perhiz epididimit prostatit spermiyogram ağrı cinsel perhiz ereksiyon idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron penis zedelenmesi yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste zorlama peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik testis torbası sarkması peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür porno-mastürbasyon yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi testis kanseri hassaslık rüyalanma kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı
...