Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

27 gösterim
hocam öncelİkle cevabiniz İçİn çok teşekkürler. İdrl yollari İltahabi olarak sordugum soru tam olarak şöyle. ben 40 yaşinda rahİm amelyati olarak aldirdim. şuan doktorumum bana söyledİyİ İdral İdrar torbasi agzinda yara olduğu. ve bu yar kanamaya ve aşiri agriya neden olmakta verİlen İlaçlar bİrmİktarda olsa acimi dİndİryor ama tambİr çozüm saglamadi 1 haftadir İlaçlari kullanmaktayim.ama doktorlarin % 90 İlkkez böyle bİr hastalikla karşilaşyoruz dİyor. adanada tam ve net olarak 1 doktor konuştu oda İlaç tedavİsİ cevap vermezse amelyat şart dİyor.amelyatida 2 şekİlde olabİleceyİnİ soylüyor ya cerrahİ müdahale yada yakarak kurutma. amaşunun üstüne basarak dr.lar şunu söylüyorlarkİ İdrar torbasi agzinda yara oldugu .
neyapmam gerekyor şaşirdim tam bİr sonuç alamiyorum. hastaligimin net bİr çozümü bİlİnmedİyİ İçİn amelyatolmaktanda çok korkuyorum.
şİmdİden çok teşekkürler.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Küçük harfle yazsaydınız daha iyi olurdu.
Sizin rahimde yaranız var. Zannediyorum bu yara ameliyatla değil yakma ile tedavi olacak. DOktounzudan yakmasını isteyin. Ameliyata gerek olacağını zannetmiyorum.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,733 soru

84,757 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi penis zedelenmesi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste zorlama zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...