Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

48 gösterim
Hocam merhaba Bugün Size bi Soru sormuştum. Sizde kime sorduğunuz belli değil yazmışsınız. Size sormuştum. İlk sorumu siz Yanıtlamıştınız
Ben Daha Öncede Sorunumu Anlatmıştım. Penisimde Kaşıntı Yaşıyorum. Uç kısmının içinde. Bir üRoLoji Doktoruna Başvurdum. Meni testi Uyguladı. Testte Mikroskobik Yazıyordu. 7-8 Lökosit Görüldü Yazıyordu. Ve Üreme oLmadı Yazıyordu. Doktorun Bana Dediği Tek Şey Alkol Baharat Ve Acıdan Uzak Durmamı Zamanla Bunun Geçeceğini Dedi. Kaşıntının Gitmesi İçinde Alerji Hapı verdi. Fakat Bu Kaşıntı Geçmiyor. Beyaz bi sıvı Az bi şekilde yine akıyor ve Ucunda Tıkanıklık yapıyor. Kaşıntı ise devam ediyor. İdrardan sonra hafif yanma yaşıyorum. Siz teste bakarak Ne anladınız Acaba? Yardımcı oLabiLir misiniz? Ben Mantardan Şüphelenmiştim? İç kaşıntı Tam uc bölgenin altında Oluyor. :( Bu Kaşıntı ne hastalığıdır?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sizde prostat iltihabı olmalı. Çünkü meni testinde bu görülmüş. Alerji haplarının bu şikayetinizi geçireceğini zannetmiyorum. Siz prostat iltihabı tedavisi görmelisiniz.
Bu olmaza başka bir uroloji doktorundan bu tedaviyi istyin.
SOl mneüde SSS ve prostat hastalıklarını okuyun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,644 soru

84,661 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu perhiz prostatit epididimit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji prostat iltihabı testis torsiyonu peniste eğrilik testis ağrisi testosteron meni yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis zedelenmesi mesane penis eğriliği penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu sabah ereksiyonu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama travma doppler ultrason sık idrara çıkma şişlik masturbasyon penis ucu peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı hidrosel doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri genital peniste sızlama perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık rüyalanma
...