Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

28 gösterim
merhaba hocam, 29/01/09 15:04 tariihinde aynı başlıklı sorduğum soruya cevap vermişsiniz,Allah razı olsun,acilen tedavi (ameliyat) olun demişsiniz, ben rahatsızlığım için okmeydanı ssk hastanesi üroloji bölümüne gittim,ultrason sonucuna rağmen doktor her erkekte bu olur, kısırlık olursa tekrar gel demişti, benimle hiç ilgilenmediler,maddi durum gereği sadece ssk hastanelerine gidebiliyorum,ssk lıyım, yine beni geri çevirirlerse diye korkuyorum,hastalığımı tedavi ettirmem için bir devlet hastanesi bulmam konusunda yardımcı olabilirmisiniz veya çok para almayan bir özel hastane önerebilirmisiniz, özel hastanelerde bu rahatsızlığım için ne kadar ödememem gerekir fikriniz varmı,teşekkürler
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Daha önceki sorunuzu hatırlayamadım. Darbeden dolayı neden acilen ameliyat olun demişim şimdi hatırlamadım. Ama gerek varmış ki demişim.
Benim dediğimden ziyade sizi muayne eden ve gören doktora güvenmeniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü sizi burada eksik bir şey yazmış olabilirsiniz veya sizi muayene eden doktor farklı bir şey görmüş olabilir.
İstanbul bize yabancı çevre olduğu için hangi hasteneye gideceğinizi sizin bulmanız lazım. Devlet hastaneleride bu işi hal edebilir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,733 soru

84,757 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi penis zedelenmesi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste zorlama zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...