Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

59 gösterim
Hocam dün size yazmıştım spermdeki bol lokosit için doktorum levonat ve monodoks vermişti. Kullanmaya devam ediyorum. Son birkaç gündür varikosel olduğum sol tarafta yani penisin sol tarafında(penis üzerinde değil) sancı şeklinde ağrılar oluyor. Ayrıca ben kabız ağırlıklı ibs hastasıyım. Dikkat ettiğim husus karnıma ağrı girdiği zaman idrar yollarında da problem hissediyorum. Yani karnımın alt tarafınada ağrılar girebiliyor. Bunu doktoruma sordum bana kronik kabızlığı olan kişilerde prostat iltihabı sıkça görülür kafana takma sana zararı olmaz içini ferah tut dedi. Dediğine göre bağırsaklardan prostata mikrop geçişi gibi bişey oluyormuş.Doktoruma güveniyorum aslında psikiyatri uzmanım gibi oldu beni rahatlatmak için elinden gelen herşeyi yapıyor.Ama sizinde bilgi ve tecrübelerinize hayranım binlerce hastaya yardımcı oluyor tecrübenize tecrübe katıyorsunuz. Sizin bu konudaki görüşleriniz nedir hocam.Sizin sürekli söylediğiniz ve benimde çok sevdiğim tümceyi ben size söylüyorum:)
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Bende doktorunuza katılıyorum. Doğru demiş. Barsak ağrıları reflex olarak prostata ve makata bölgesine vurur ve yayılır. Buradaki mikrobunda prostata geçmesi ihtimali var. Doktorunuzun tedaisi ve tavsiyesine uyun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,642 soru

84,661 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu perhiz prostatit spermiyogram ağrı epididimit ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji prostat iltihabı testis torsiyonu peniste eğrilik testis ağrisi testosteron meni yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis zedelenmesi mesane penis eğriliği penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu sabah ereksiyonu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama travma doppler ultrason sık idrara çıkma şişlik masturbasyon penis ucu peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı hidrosel doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri genital peniste sızlama perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık rüyalanma
...