Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

49 gösterim
sayın hocam dün yazmıştım erkek arkadaşımın durumu ile ilgili. kaza trafik kazası. bana anlattığı kadarıyla kazada yara falan almamış ama o an cenabetmiş. kazdan sonra arkadaşının biri aranızdaki cenabet kimdi ölecektik az kalsın gibi bi şaka yapmış. bundan dolayı psikoljik olarak etkilendiğini söylüyor. diğer arkadaşları yaralnmışlar ağır kırıklar falan varmış. sinirlerdeki ezilme bu yaptırdığı normal bir teste belli olmazmı. ayrıca meni miktarıda az .bazen bilinçli olarak testistlerine yolladığını söylüyor. uzakdoğu tekniğiymiş. böyle bişey olabilirmi. ben bi yerde okumuştum bu bir hastalık tedavi olmalı die. ama bu bilinçli yaptığını söylüyor. yorum yapamam derken riskin büyük olduğunu sölemek mi istiyorsunuz. onu seviyorum ve çok iyi anlaşıyoruz tek kafama takılan konu bu. ve bu beni çok korkutuyor.niçin gittiği doktor bir tedavi önermedi sadce sakinleştirici vermiş psikolojik die. tedavi edilemzmi. şu bitkisel ilaçlar var onlar bir fayda verirmi .saygılar.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Hastalık durumunu bilemeyeceğim. Bu durumu bir uroloji ve noroloji doktorunun inceleyip karar vermesi lazım.
Belkide norolojik bir durum vardır. Sinirler, kaslar ezilmiş vazife görmüyor olabilir.
Yorum yapamam demem evlenme hususundaydı. Evlenmeye siz karar vereceksiniz.
Meninin gelmesi istemli olarak önelenebilir ama testise gönderme olmaz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,745 soru

84,761 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu perhiz epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi penis zedelenmesi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste zorlama zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...