Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

18 gösterim
merhabalar hocam dediğiniz tahlillerden kültürün sonucu çıktı ve üreme yok yazıyor.ulturason ve röntgende yarın çekilip sonucu çıkacak.ancak üroloji doktoru bana ısrara 2 kez ben kültüre bakarım ulturasonda bizde bişey çıkmaz çıkacağınıda zannetmiyorum dedi.şimdi kültürde temiz çıktı sanırım bana önümüzdeki hafta gittiğimde bir antibiyotik yazıp gönderecek:(çünkü baktirim yazarım falan dedi muayene bile etmeden:(ne olacak halim bilmiyorum:(kültür sonucumda keşke bişey çıksaydı:(şimdi temiz diye önemsenmeyecek sanırım..ben o izlenimi aldım doktordan malesef..sisteskopiyi yapmayada pek niyeti yok doktorun anladığım kadarıyla,ben hep ilaçlamı yaşayacağım? :(lütfen bana yardım edin.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Daha önce galiba mesaj yazmıştınız. Ama bu mesajın ne olduğunu ben hatırlamıyorum. Günde 40-50 kişiye cevap yazdığım için hatırlamam için benden fazla bir şey beklemeyin.
Anladığım kadarı ile doktorunuzdan şikayetçisiniz. O hade doktorunuzu değiştirin. Sistoskopi yapan bir doktor bulun.
Biz doktorlar hasta değiştiremiyoruz ama siz hastalar istediğiniz doktora gidebiliyorsunuz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,719 soru

84,743 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi penis zedelenmesi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste zorlama zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...