Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

44 gösterim
hocam ben bi soru sormuşmtuö penis kırılması diye.doktora çıktım fiziki muayene sonucu bana penis kırılmış fakat kendiliğinden iyileşmiş dedi.ve orada kırık belli belli ve ele geliyor.eğilme yok.ağrı dışında hiç bi sorun yok.ve yaklaşık 5 sene önce olmuştu.yanlış teşhisden böbrek taşı ilaçları kullanmıştıö ondan olabilirmi?
bide 1 senedir reflü hastayım aşırı ilaç ve diyet uyguladım doktor konrolünde bunlarla ilgisi olabirmi?
kan tahlillerimde sürekli wbc orano normalden yüksek çıkıyor?
ve başka bi doktorda sistitden şüphelenmişti ultarason sonucu.
idrar kültürü ve tahlilide temiz.pskolojikde hiç bir sorunum yok.hastalık hastası da değilim.sadece bu doktorların yanlış teşhisinden biraz deprosyana girdim okadar.pskolojik tedavide gördüm.
yani saymadığım endoskopi mr... hepsi temiz.
peniste 5 sene once masturbasyonda çat biye bi ses gelmişti.fazla hatırlamıyom belkı daha da once olmuştu.bi sorunum yoktu ama şimdi ağrıyor 3 aydır.
bundan kurtulmak istiyorum ne olur yardımcı olun.gerekirse konyaya da gelirim.
doktor krem antibiyotik vermişti daha çok ağrıttı 1 haftadır kullanıyorum
kolay gelsin.sizin gibi insanlar sayesinde türkiye ayakta duruyor. Allah sizden razı olsun
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Çok uzun yazdığınız içinmecburen kısalttım.
Böbrek taşı ilaçları ve reflünün böyle bir şey yapmaz. Dktounzu size yol göstermiş. Hacetepeye gidin demiş. Bir gdin bakalım durum nedir. Zedelenmein derecesi ve tedavi için ne diyecekler. Belkide bir tedaviye bile gerek görmeyecekler. Bana biraz abartıyormuşsunuz gibi geldi. Beli derdiniz vardır doğru ama bunu büyütmeye gerek yok. Kırık iyileşmiş. Eğrilik yokmuş. Ağrıu içinde biraz zorlaycı hareketlerden kaçınırsanız bir problem kalmaz diye düşünüyorum. Konya'ya gelmeyin Hacetepe'ye gidip sonucu buraya yazın.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,729 soru

84,747 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi penis zedelenmesi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste zorlama zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...