Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

83 gösterim
hocam 2 haftadır penis ve mesanede batma ve yanma türünde sancı oluyor. ayrıca cinsel isteksizlik oldu. bu rahatsızlık olduktan sonra iki defa boşaldım ereksiyon halindeyken ve boşalırken sancı duruyor ama boşaldıktan sonra sanci şiddetleniyor. özellikle sancı sağ tarafta oluyor. sık sık tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum. ayrıca ateş var. idrar yaptıktan sonrada yanma oluyor. doktorum böbreğimde taş olduğu için psikolojiktir diye bir antibiyotikle geçiştirdi ama bir fayda görmedim. sağ böreğimde 5 ve 7 mm çapında iki tane taş var ama sancı varken yapılan tomoğrafide taşın böbrekte olduğu belirlendi. yani mesanede taş yok. rahatsızlık başlamadan önce ayaklarımdan çok feci üşütmüştüm bununla bağlantılı olabilir mi? sorunum ne olabilir. neler yapmalıyım.
şimdiden teşekkürler
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Şikayetleriniz taştan ileri geliyor gibi değil. Gerçi taşta bu şikayetlere neden olur ama sizde asıl hastalık kronik prostatit olmalı. Şikayetiniz buna uyuyor. Doktorunuzdan prostat muayenesi isteyin ve prostat ultrasonu ile meni kültürü isteyin. Ayrıca sol menü SSS nı okuyun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,715 soru

84,727 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu prostatit epididimit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis zedelenmesi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...