Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

28 gösterim
Merhabalar öncelikle bizi aydınlattığınız için çok teşekkürler size sormak istediğim bir kaç soru var
geçen sene ilk cinsel birlikteliğimi yaşadım sertleşme sorunu yaşamadım fakat geçen ay başka bir partnerle ilşkiye girmeyi denediğimde işler yolunda gitmedi kafamı kurcaladıından sertleşmemi daha sonrasında internette okumaya başladım ve okudukça kendi kendme teşhisler koydum kafam karıştı belkide en dogrusu bir ürologa gitmekte olsa önce bir ön bilgi almak istedim.
mastürbasyon sırasında sertleşmemi sağlayabiliyorum sabah ereksyonu kafamı kurcalayan ayrı bir konu ara sıra olsada özellikle çok sıvı tüketmşsem bu ereksiyonu yaşyorm ancak okudugum gibi yaşma uygun olarak çok sık yaşamyorm bazen haftada bir yada daha uzun süreblyor her sabah yaşanlması gereken bi durummudur ve bazı sabahlar tam erekte olarak diilde %80 gibi bir ereksiyonla uyanıyorum ufak bir sürtnmeyle tam ereksyon olabiliyorm sabah ereksyonu illede tam bir ereksyonmu sağlamalıdır ?
ve 2. bir okuduğum venöz kaçak konusuda kafamı kurcalıyor acaba penisin sertleşmesni kaybetmesi bunla mı alakalı die düşünürken,
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Yazınız çok uzun mecburen kısaltım. Yoksa bana yazacak yer klmamış.
Sorunuzun büyük ihtimalle stersten ve kafaya takmaktan ileri geliyor. Venöz yetmezlik olduğun zannetmiyorum.
Bir psikytri uzmanından yardım almalısınız diyedüşünüyorum
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,713 soru

84,727 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu prostatit epididimit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis zedelenmesi mesane penis eğriliği sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital peniste sızlama perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...