Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

30 gösterim
Selam.19 yaşındayım.ben bundan iki hafta önce ilişkiye girmek istedim.benim için ilkti.tanımadığım bi kızla denedim.heyecan vardı ama fazla yoktu.günlük hayatta biraz utangacım.ama gayet sakindim.yapacağımı zanettim ama olmadı .bunun nedeni nedir acaba normalde mastürbasyon çektiğimde gayet ii kalkıyo.o günlerde çok fazla mastürbasyon yapıyordum.bide akşam dışarıda yaptık.havalar soğuktu.sizce bunlarla bi ilgisi varmı.penisimin boyu 16 cm.ne olur yardımcı olun buna çok ihtiyacım var bir daha denememi öneririmisiniz?bundan sonra hiç yapamayacağımı düşünmüyorum.bunalıma girdim resmen.yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Mastrubasyonla cinsel ilşki ayrı ayrı şeylerdir. İlk denmede herkese bu heyacan ve stres olabilir.
Tavsiyem bu işi tanımadığınız kızlarla değil evlenince hanımınızla yapmanız. Birdah kendinizi denemek için bu yollara tevessül (vesile olmak, yapmaya kalkışmak) etmeyin.
Sters ve heyecan içinde bir psikyatri uzmanına başvurmanız iyi olur. Çünkü zannediyorum böyle bir yapınız var.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,713 soru

84,727 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu prostatit epididimit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis zedelenmesi mesane penis eğriliği sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital peniste sızlama perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...