Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

16 gösterim
2.2.2009 tarihinde kasıklarımda bir ağrı ve meninin kahverengiolması nedeni ile uroloji dr. gittim. İdrar tahlili sonucu Dansite:1022 3-4 lokosit görüldü. tek dozluk bir antibiyotik verdi. Ağrı kesildi fakat meni kahverengi ve su gibi akışkan şekilde devam etti. 12.2.2009 tarihinde aynı doktora yine gittim. Bu sefer sipermiyogram yaptırdı.not bölümünde Kahverengi görünümlü,içinde doku parçaları var. yoğun epitel, 3-4 BK, 7-8 KK gözlendi. Nevotek 500
ilacı verdi ve bir ay süreyle kullanmamı istedi. Benim size sormak istediğim antibiyagram yapmadan bu ilacı kullanıyorum. Bu uygun mudur? Antibiyagram yaptırmam gerekli mi? Teşekkür eder saygılar sunarım.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sizde prostat iltihabı olmalı. Şikayetleriniz buna uyuyor. Doktorunuzda böyle düşündüğü için antibiyotik vermiş. Tabii ki kültür yapılıp antibiyotik verilse daha iyi olurdu. Ama bu iş birazda doktorunuzun tecrubesine kalmış.
İlaçlarınızı kullanın kontrole doktorunuza gidin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,776 soru

84,786 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu perhiz epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron penis zedelenmesi yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste zorlama peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş testis torbası sarkması sağ testis hidrosel sünnet testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür porno-mastürbasyon yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi testis kanseri hassaslık rüyalanma kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı
...