Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

39 gösterim
Selam Ali Bey..Yaşım 43,evli bir çocuk sahibiyim.Migren harici bugüne kadar bir hastalığım olmadı.Yaklaşık 6 Aydır beri aşırı derecede rahatsız eden,çok sık idrara (geceleri 2,3 kez)çıkmam,idrar yaparken yanma,(herhengi bir kan işeme yok)cinsel birleşmeden haz alamamak,ereksiyon sorunu yaşamak,cinsel birleşme sırasında dahi idrar yapmaya gitmek,boşalma sırasında haz duymamak.(bu zamana kadarda hergangi bir cinsel hastalık vsyre yaşamadım). Testislerimle mesane arasında sanki sürekli ağrıdığını hissediyorum.Ağız kuruması var.Uzun zamandırda soğuk havalarda bile yatarken ayaklarım yanıyor vede yorganın dışarısına çıkarıyorum...NOT:(Baş ağrısı ile ilgili kullandığım birtek hap vardır,birtek bunu kullanıyorum,yan etkisi olarak bazen gözlerime vuruyor..göz yaşarması,göz ağrısı kanlanma gibi)
Değerli bilgilerinizle beni aydınlatır vede bir yol gösterirseniz çok memnun olurum..Vereceğiniz bilgiler içinde şindiden çok teşekkür eder,çalışma hayatınızda başarılar dilerim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Şikayetleriniz kr. prostatiti gösteriyor. Kesin teşhis için prostat ultrasonu çektirmelisiniz ve meni kültürü yaptırmalısınız. Geniş açıklamayı sol menü SSS da okuyun.
Ağız kuruluğu göz için kullandığınız ilaçtan geliyordur.
Bu tip ilaçlar prostata da zarar verebilir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,742 soru

84,761 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi penis zedelenmesi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste zorlama zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...