Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

28 gösterim
merhaba.03.02.2009 tarihinde korumasız cinsel iliskiye girdim.ertesi sabah penisimde küçük küçük ve çok sayıda kabartılar olustu aynı zamanda gözlerimde hafif sarılık,halsizik,ayaklarımda daha fazla halsizlik,hafif ates,kasık bölgemde karıncalanma ve hafif kasıntı meydana geldi.11.02.2009 da üroloji uzmanına göründüm elle muayenede bir seyin yok dedi.idrar testinde,idrarda hafif kan bulunduğunu söyledi,sağ böbreğinde genisleme var dedi.teshis koymadı sadece antibiyotik verdi.bitince tekrar idrar tahlili yaptır gel dedi.ayaklarımdaki halsizlik ve yorgunluk hissi hala devam ediyor,penisimdeki kabartılarda eskisi kadar belli olmuyor.daha önce olmamasına rağmen karnımın sağ tarafında cok hafif sızlama hissediyorum.su anda oldukca tedirginim.acaba cinsel yolla bulasan bir hastalığa mı yakalandım?cevaplarsanız cok sevinirim.kolay gelsin.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Büyük ihtimalle bu CYBH tır. Doktorunuz size fazla ilgi göstermemiş.
Halbuki testler yaptırmalıydı.
Hangi testlerin yapılacağı sol menü SSS da var.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,713 soru

84,727 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu prostatit epididimit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis zedelenmesi mesane penis eğriliği sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital peniste sızlama perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...