Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

22 gösterim
Merhaba hocam
1 hafta önce bir seks işçisi bana oral seks yaptı. ertesi gün penisimde yanma,testislerde ve böbreklerde ağrı başladı. Eskisinden daha sık idrara çıkmaya başladım ve birazda halsizlik var. Yalnız akıntı yok. Aynı gün duş alıp dişarı çiktim ve gece tabiri caizse don atlet yattım. Sabah kalktığımda oda biraz soğuktu ve duş alıp yağmurlu havada tekrar dışarı çıktım. Doktora gittiğimde endişelenecek bişey olmadığını oral seksle cinsel hastalık bulaşma olasılığının düşük bir ihtimal olduğunu söyleyerek bana TARİVİD 400 mg ismli antibiyotiği yazdı. Antibiyotiği kullandığımda biraz rahatlama oluyor. Antibiyotik bitti fakat şikayetler devam etmekte olduğu için bir kutu daha alıp kullanmaya başladım.
Hocam acaba bir cinsel hastalık mı kaptım yoksa üşüttüm mü bilemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim. İlginize şimdiden teşekkür ederim.
Not:Cinsel ilişkiyi korunmalı olarak yaptım.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
"Sex işçisi" tabiri sizin bulduğunuz bir tabir mi yoksa yaygın bir kullanımı olan bir deyim midir? Hayret ettim. Her neyse. Bakalım daha neler duyacağız.
Şikayetleriniz üşüme gibi görülsede işinizdeki kurt sizi kemirip duracak. Bu nedenle CYBH için tahlilleirnizi yaptırsanız iyi olur. "Sex işçisi" nin bir gadrine uğramayın.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,643 soru

84,661 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu perhiz prostatit epididimit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji prostat iltihabı testis torsiyonu peniste eğrilik testis ağrisi testosteron meni yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis zedelenmesi mesane penis eğriliği penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu sabah ereksiyonu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama travma doppler ultrason sık idrara çıkma şişlik masturbasyon penis ucu peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı hidrosel doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri genital peniste sızlama perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık rüyalanma
...