Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

20 gösterim
Merhaba ben zekeriya 23 yaşında hatay da yaşıyorum. Bir sağlık sorunumu internette araştırırken sizin safanızı gördüm ve sizden bu konu hakkında beni bilgilendirmenizi istiyorum. Bazen idrarımı yaparken arada sırada idrarım beyaz renkte akıyor geçen gün süt beyazı şeklinde biraz katı şekilde aktı tabi idrarın sonlarında bu yaşanıyor, ardından yanma hissi başlıyor ve idrar sanki bitmemiş gibi bir his oluşuyor yani beni tuvalete geri gönderiyor. Prostat olabileceğinden şüphelendim ve prostat hastalığını inceledim, idrarım kesik kesik gelmiyor çatal şeklinde akmıyor ve bitmesine yakın 5-6 damla sonra bitiyor yani uzun süre damlalarla idrar boşaltmıyorum. prostat tan şüphelenme nedenim idrarımı boşalttıktan sonra idrar hissinin olması. Ve şuan piyeloseptyl ve roxin 500 ullanmaktayım. Lütfen beni konu hakkında bilgilendirin sorun nedir acaba.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image
Öncelikle Geçmiş olsun;
Büyük ihtimalle idrarda iltihap var. Bunun için idrar tahlili yaptırın. Hatta idrar kültürü daha iyi olur. Sonuca göre ilaç kullanmak en iyisi.
Prostat olacağını zannetmiyorum. Ama içinizde şüphe kalmaması için bir uroloji uzmanına prostatınızı muayene ettirirseniz iyi olur.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,775 soru

84,786 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu perhiz epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron penis zedelenmesi yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste zorlama peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş testis torbası sarkması sağ testis hidrosel sünnet testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür porno-mastürbasyon yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi testis kanseri hassaslık rüyalanma kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı
...