Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

120 gösterim

Hayırlı bayramlar hocam,testislerimde,kasığımda,bacağım ve makkatta ağrı var.Tek bir nokta ağrımıyor,sanırım bir noktadan her yere yansıyor.Ağrılar artınca beni terlettiği bile oluyor o derece.Oturmakta ayağı kalkmakta rahatsız oluyorum.Otururken makat ayakta iken kasık ve testis ağrım var.Daha önce bu şekilde bir sonuç çıktı ama bunun vucüttan üretilen bir bakteri olduğunu söyledi doktor.Anladığım çok önemsemedi gibi geldi.Ama bu tatlil 1,5 yıl önceydi simdi yine şiddetli ağrılara maruz kaldım aynı hatta daha kötü.Bu olay yine tekrarlanmış olabilir mi ? Bu sonuç bir Pİ ağrısı olabilir mi ?.Gittiğim doktorlar yaşımdan dolayı olmaz dedi PSA değerim 0.757.Eğer öyleyse  baya ugraşmam belkide bu ağrıları kabullenmem gerekecek. Epidimitten mi kaynaklı ? Dopler ultrasyonda epidimit ile ilgili enfeksiyondan bahsedilmemişti.Eğer epidedimit ise bu kadar yere yansıyan ağrı yapar mı ?

https://drive.google.com/file/d/17lFGFRt9wH-62aD2uPPp9EBZB-Ecsv7A/view?usp=sharing

Tatlil

Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Antalya/25/E

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Merhabalar                     
Öncelikle Geçmiş olsun;

Sizinde bayramınız mübarek olsun. 
Şikayetiniz Pİ ye uyuyor. Ayrıca resme baktım mikrop üremiş ve hassas antibiyotikler var. 
Doktorunuz bu hassas olan antibiyotiklerden bir veya ikisini verecektir. 
Ama Pİ tedavisi sadece antibiyotik tedavisi değildir. Pİ tedavisi bir bütündür. İltihap giderici ilaçlar (antibiyotik değil) yanında kollayıcı ve koruyucu tedavi uygulamalısınız. 
Geniş bilgi alttaki linkte var. Oradan okuyun. 
O yazıy da ben yazdım. Buraya aktarmak uzun sürer.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.                     
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM                      
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;                     
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.                      
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.

http://www.dralihatay.com/makaleler.html 

Ayıca bu adresten çok faydalanacağınız kitaplarıma da ulaşabilirsiniz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

87,022 soru

87,039 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi sertleşme sorunu penis ağrısı testis ağrısı sperm testi perhiz peniste hissizlik epididimit penis boyu ağrı sperm sık mastürbasyon erken boşalma sertleşme prostatit spermiyogram idrar ereksiyon cinsel perhiz cinsel isteksizlik venöz kaçak boşalma üroloji testosteron varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat penis zedelenmesi peniste eğrilik prostatit iltihabı meni testis torsiyonu prostat iltihabı penis eğriliği testis ağrisi yanma hissi mezi idrara sık çıkma spermde gariplik sabah ereksiyonu kronik prostatit mesane ameliyat peniste zorlama zevk alamamak penis boyu problemi doppler ultrason kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste morarma damar sağ testis penis ucu sık idrara çıkma sertleşmeme orşit şişlik sünnet travma penis kırılması enfeksiyon masturbasyon porno-mastürbasyon testis sarkması hidrosel isteksizlik tahriş peniste sızlama idrar sıklığı testis torbası sarkması testis kanseri sinir hasarı kızarıklık teşekkür kist yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı epididimoorşit hassaslık doppler peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu rüyalanma istibra penis ucu hassasiyeti sol testis ağrı prostat iltihabi sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane teşekkür cevabı peniste leke epididim kisti
...