Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

72 gösterim
dr bey benim penisimde çok hafif bi eğrilik var sağa doğru yani tam erekte haldeyken aşırı hafif bi eğrilik ama erekte olana kadar biraz fazla oluyo böyle sanki bi yerde deri toplanmış gibi oluyo doktora gittim plak var dedi ama aktif değilmiş bu ne demek oluyor iyice açıklar mısınız şuan sorun yok dedi ama korkuyorum bunun ilerleme olasılığı nedir böyle inik haldeyken de bi düzlük var içe doğru yani plak bu ilerler mi ve eğer sorun önemli olsa ilaç verir miydi sağ olun hayırlı ramazanlar...ve son olarak plak olması çok kötü bişey mş yoksa normal bişey mi
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> 19

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Merhabalar                     
Öncelikle Geçmiş olsun;

Size daha önce yazmıştım. Okudunuz değil mi? 
size plak olmadığını doktorunuz bile bu sözü şüphe ile söylediğini yazmıştım. Plak olsa ele gelir ve ultrasonda görülür. Hafif eğrilikler önemli değildir. Bu eğrilik belki dar pantolondan belki de sık masturbasyondan ileri gelmiştir. Ayrıca bir eğriliğin patolojik olması için açı yapan bir eğrilik olmasıdır. Hafif eğriliği biz eğrilik olarak kabul etmiyoruz.
Ama önemli olan sizin takıntı yapmanız ve bundan nasıl kurtulacağınızı bilmemeniz. 
Bir daha yazarken eski yazdıklarınızın bir özetini yazın. Sanki değişik bir kimseymişsiniz gibi yazmayın. Aynı soruları değiştirip ayrı cevap almayı beklemeyin.  
Sizinde Ramazanın Rahmeti ve Bereketi üzerinize olsun. 

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.                     
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM                      
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;                     
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.                      
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.

https://www.dralihatay.com/makaleler.html 

Ayıca bu adresten çok faydalanacağınız kitaplarıma da ulaşabilirsiniz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

85,818 soru

85,841 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi sertleşme sorunu testis ağrısı penis ağrısı peniste hissizlik sperm testi epididimit perhiz sperm sertleşme erken boşalma sık mastürbasyon penis boyu spermiyogram ağrı prostatit ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik penis zedelenmesi testis torsiyonu meni prostat iltihabı testosteron testis ağrisi yanma hissi idrara sık çıkma spermde gariplik penis eğriliği kronik prostatit mezi sabah ereksiyonu mesane peniste zorlama penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu zevk alamamak peniste uzerinde damar belirginleşmesi doppler ultrason peniste morarma sık idrara çıkma sertleşmeme sünnet damar şişlik masturbasyon travma penis ucu enfeksiyon tahriş testis torbası sarkması porno-mastürbasyon hidrosel peniste sızlama testis sarkması sağ testis sinir hasarı teşekkür idrar sıklığı penis kırılması böbrek taşı kızarıklık doppler peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu hassaslık rüyalanma istibra sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste leke testis kanseri testislerde ağrı epididimoorşit siğil akıntı ameliyat sol testis ağrı prostat iltihabi sertlesme sorunu perhiz travma aşırı aktif mesane
...