Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

89 gösterim
Öncelikle Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım Hocam.

Size daha önce zorlayıcı cinsel ilişki sonrası ortaya çıkan ve 10 gündür süren rahatsız edici penis kökü ve gövdesi ağrısı şikayeti (şişlik, morarma yok, sadece ağrı ve damar belirginleşmesi var) ile yazmıştım, siz de bana eşimle birlikte perhiz önermiştiniz.

1.Perhizi aynen söylediğiniz gibi uygulamaya başladım ve ilk haftada şimdiden ağrımda az da olsa bir miktar azalma başladı, ağrım geçmedi ama biraz hafifledi, faydasını görüyorum sanırım Hocam, inşallah. Perhizi bozmadan aynen iki ay devam edeceğim.

2. Hocam benim korkum peniste kalıcı bir yırtılma, geri dönülmez bir hasar yoktur değil mi Hocam? Bu olasılık beni korkutuyor. Ağrı iki ayda tamamen geçse de kalıcı bir işlev bozukluğu kalır mı geriye ? Aslında siz öyle bir durumdan şüphelenseniz perhizi beklemeden hemen acil doktora gitmemi önerirdiniz diye düşünüyorum. Öyle peniste kalıcı bir yırtılma, geri dönülmez bir hasar olsa ne gibi belirtiler olurdu Hocam?

Allah sizden razı olsun, size ve sevdiklerinize sağlık ve mutluluk versin Hocam.
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Ankara/33/Erkek

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Merhabalar                     
Öncelikle Geçmiş olsun;
Sizinde Ramazan Bayramınızın Rahmet ve Bereketi üzerinize olsun. Bayramınızı tebrik ediyorum.

1- Devam edin.
2- Kalıcı bir şey olmaz. Merak etmeyin. Perhizi bir bitirin bakalım. Sabırlı olmasınız, endişe ve kaygıyı kafanızdan silin.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.                     
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM                      
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;                     
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.                      
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.

https://www.dralihatay.com/makaleler.html 

Ayıca bu adresten çok faydalanacağınız kitaplarıma da ulaşabilirsiniz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

87,021 soru

87,039 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi sertleşme sorunu penis ağrısı testis ağrısı sperm testi perhiz peniste hissizlik epididimit penis boyu ağrı sperm sık mastürbasyon erken boşalma sertleşme prostatit spermiyogram idrar ereksiyon cinsel perhiz cinsel isteksizlik venöz kaçak boşalma üroloji testosteron varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat penis zedelenmesi peniste eğrilik prostatit iltihabı meni testis torsiyonu prostat iltihabı penis eğriliği testis ağrisi yanma hissi mezi idrara sık çıkma spermde gariplik sabah ereksiyonu kronik prostatit mesane ameliyat peniste zorlama zevk alamamak penis boyu problemi doppler ultrason kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste morarma damar sağ testis penis ucu sık idrara çıkma sertleşmeme orşit şişlik sünnet travma penis kırılması enfeksiyon masturbasyon porno-mastürbasyon testis sarkması hidrosel isteksizlik tahriş peniste sızlama idrar sıklığı testis torbası sarkması testis kanseri sinir hasarı kızarıklık teşekkür kist yardımınıza ihtiyacım var böbrek taşı epididimoorşit hassaslık doppler peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi travmatik mastürbasyon sendromu rüyalanma istibra penis ucu hassasiyeti sol testis ağrı prostat iltihabi sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi aşırı aktif mesane teşekkür cevabı peniste leke epididim kisti
...