Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

134 gösterim
Hocam bi yildir size yaziyorum ama ilk defa resimde attim bu gun. Glansta hasasşma vardi doktor bir krem verdi ve o krem bende alerji yapinca iş buraya geldi. Glansin ustunde kizariklik dökulme ve ic camasira değince
Yanma kizariyor. Cok dermatolg gezdim bazilari bir sey uok diyor ama görülen yerler cok hasaslaşmis hemen kizariyor ve tahris oluyor. Penis uc kisminda ise halka şeklinde siyah bir bolge var ilaç kullandikca orasi sanki daha cok hasaslasip yaniyor. Acaba bu siyah yer ilaç erepsıyonu olabilir mi. Şu an bepanthol dişinda bisey kullanmiyorim. Son gittigim doktor cerrahpasadan kortizonlu krem artik kullanma dedi. Hocam bu iyileşmiyir sürekli disariya cikinca tahriş oluyor özellik glansin sivri köseleri cok rahatsiz ediyor sol kenardada bir çatlak vat
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> İst 33 evl8

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Merhabalar                     
Öncelikle Geçmiş olsun;

Fotolara baktım ve linkleri sildim. Size daha önce defalarca yazdım. Fotolar fikrimi değiştirmeyecek.  Size dediğim gibi kendinizi tahrişten koruyun. Doktorunuzu takip edin.
O kadar doktor gezmişiniz bir sonuç alamamışsınız. İnşallah sizi tedavi edecek bir doktora rast gelirsiniz. Bizim burada size yapabileceğimiz bir şey yoktur. Ve hastalığınız internetten fayda bulacağınızı zannetmiyorum.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim. 
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.
YAZILARIM ve MAKALELERİM:
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar; Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım. Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.
https://www.dralihatay.com/makaleler.html 
Ayıca bu adresten çok faydalanacağınız kitaplarıma da ulaşabilirsiniz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

...