Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

24 gösterim
Hocam bu resimde penis glansa ait bir fotoğraf bana ait değil bu resim ancak size tekrar sormak istediğim bir sorum var tam olarak aydınlığa kavuşamadım sürekli araştırma yapıyorum. Hocam bu resimde gördüğünüz penis ucu kısmı değilde alt tabanın sağ ve sol lobuna iltihap prostat tan gelebilir mi. Bir yol üzerinden buraya enfeksiyon veya iltihabın akması mümkün müdür. O 3 numara yazan rakamın sağ ve sol kısmında içerisinde iltihap mevcut bende.  Buraya hangi yol üzerinden enfeksiyon gelebilir. Bana bunun kesinlikle prostattan gelmeyeceğini söylemeniz mümkün mü tşk ederim
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> 30

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Merhabalar                     
Öncelikle Geçmiş olsun;

 Not: Mesajı yazdıktan sonra sık sık "Gönder" tuşuna basarsanız sistem bunu spam yani devamlı gönderilen istenmeyen mesaj olarak algılıyor ve mesajınızı "Onay" kutusuna atıyor. Dolayısıyla mesajınız görünmüyor. Ben tüm mesajlara en baştan otomatik onay verdiğim için onay kutusuna devamlı bakmam. Bu nedenle mesajı geç görürüm. Sonunda onay veririm mesaj görünür hale gelir ama zaman geçer siz şüpheye düşersiniz, mesajım neden yayınlamadı dersiniz. Bu genellikle yavaş internet durumlarında oluyor. Böyle durumda devamlı gönder tuşuna basmayın. Bir defa basın ve bekleyin. Gelelim sorunuza;
Linke baktım ce fotoyu sildim.
Kesinlikle prostattan gelmiyor denemez.
Güzel arkadaşım takıntı yaptığınız belli. Size daha önce de yazdım. İltihap nereden gelirse gelsin. Bu bilgi ne işinize yarayacak. Sonuçta iltihap var bunun tedavisi lazım. Tedavi olacaksınız. İster prostattan gelsin ister mesaneden ister başka bir yerde.
Haa buna bakara sizde prostat iltihabı var veya yok denemez. Siz tedavinize bakın. Doktorunuz ne diyorsa onu yapın. 

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim. 
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.
YAZILARIM ve MAKALELERİM:
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar; Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım. Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.
https://www.dralihatay.com/makaleler.html 
Ayıca bu adresten çok faydalanacağınız kitaplarıma da ulaşabilirsiniz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

93,982 soru

93,970 cevap

...