Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

122 gösterim
Hocam size daha öncede yazmıştım benim penisin bir kenarında sürtünmeden dolayı elbiseye değince yanma oluyordu cildiyle bana bioderma kremi verdi ama o kremden sonra ne yazıkki alerji oldu ve sağlam yerlere de sıçradı hocam bu alerji olan yerler o kadar hassaslaşmış en ufak bir iç çamaşıra değdiğinde yanma kızarıklık oluyor yani penis glansı o kadar hassaslaşmış derisi sanki incelmiş hocam sorum bu penis glansı neden geç iyileşiyor yoksa ömür boyu bu şekilde hasas mı kalacak cildiye doktoruna tekrar git diyeceksin Türkiye’de çok doktora gittim çoğu prof düzeyinde 2Yıldır perişan oldum bilmiyorum ne yapa iyım bu arada ilaç kullanmayı bıraktım kullandıkça daha kötü oldum sizce ilacı bırakıp sabretmek mantıklı mı
Memleket, Yaş ve Medeni Durum E/B ----> Mardin evli 34

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevapla

Merhabalar                     
Öncelikle Geçmiş olsun;

Evet doktoruna tekrar gidin diyeceğim. Ama siz gitmeyeceksiniz. İnternet ortamında size ne yapılabilir ki?  İlaç kullanmayıp sabretmek ve sürtünme, tahrişten korunmak bir çare olabilir. Hiç bir hastalık ömür boyu sürmez. inşallah şifanızı bulursunuz.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim. 
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.
YAZILARIM ve MAKALELERİM:
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar; Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım. Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur.
https://www.dralihatay.com/makaleler.html 
Ayıca bu adresten çok faydalanacağınız kitaplarıma da ulaşabilirsiniz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

...