Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

7 gösterim
Hocam Mrb;
Sorunlarım: Sol böbreğim ağırlıkta olmak üzere 2 yıldır böbreklerim ağrıyor. Bu ağrılarla birlikte makatımda yanma,makatımla testislerim arasındaki boşlukta ağrı ve sızlama,sol testisimde ağrı, üretrada ve penis ucunda yanma ve kaşıntı var. Ayrıca idrar yaparken huzursuzluk yanma yaşıyorum.Boşalırkende yanma ve sızlama yaşıyorum.Vücudumda sıcak basması güçsüzlük ve halsizlikte var. Bu konuyla ilgili yaklaşık 6 ay önce üroloji doktoruna gittim idrar tetkiki istedi. Sonucumun temiz çıktığını ve kum dökebiyor olabileceğimi bol su içmem gerektiğini zamanla geçeceğini söyledi fakat sorunlarım daha ağır nüksetmeye başladı. 1)Bu sorunlarımın kaynağının ne olabilir.? 2)Kesin tanı ve teşhis için doktorumdan hangi tetkikleri istemeliyim? Saygılarımla..
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image Öncelikle Geçmiş olsun;
Sizde prostat iltihabı olabilir. Doktorunuzdan prostat muayenesi isteyebilirsiniz.
Ayrıca sperm kültür ve sayımı, prostatik ultrason çok defa teşhise yeterlidir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

83,986 soru

84,001 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon penis ağrısı erken boşalma penis boyu spermiyogram cinsel perhiz prostatit ereksiyon idrar ağrı cinsel isteksizlik perhiz boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi epididimit prostat prostatit iltihabı üroloji prostat iltihabı testis ağrisi testosteron peniste eğrilik peyronie meni testis torsiyonu yanma hissi idrara sık çıkma kronik prostatit spermde gariplik mezi mesane penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu sabah ereksiyonu zevk alamamak penis eğriliği peniste uzerinde damar belirginleşmesi damar travma penis zedelenmesi doppler ultrason sık idrara çıkma sertleşmeme şişlik penis ucu peniste morarma enfeksiyon tahriş masturbasyon sağ testis peniste zorlama testis sarkması böbrek taşı hidrosel doppler teşekkür testis torbası sarkması yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sünnet sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı penis ucu ağri ve yanmasi penis kırılması kızarıklık akıntı prostat iltihabi porno-mastürbasyon test sonucu siğil genital sol testis ağrı aşırı aktif mesane peniste şişlik hidrosel ameliyatı sonrasi hassaslık usg sertlesme sorunu varikosel sonrasi sari parcaciklar lütfen yardım ediniz testis kanseri testislerde ağrı rüyalanma
...