Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

10 gösterim
hocam,bendeki agrılar bir ara azalmıstı ama son 1 aydır asırı arttı hatta eskisinide gecti.birde asırı yorgunluk halsizlik var.son birkac gundur agrılar makat testis arasında ve apıs arası denen bolge ile bacaklarıma vuruyor ve dayanılmaz oldu.
1)artık cok az olan beyaz sıvı (sanırım iltihap)gelmiyor siz bu iyi bir durum demiştiniz.ancak bu agrıların artması durumumun kotuye gittigini mi gosteriyor?
2)birkac gundur urperme ve sanki hafif titreme oluyor grip vs degilim.Acaba iltihap kana karısıyor olabilir mi?
3)meni basıncı azaldıgı için uzuluyorum acaba kanallar mı tıkanıyor?
4)meni eskiden daha coktu.simdi basıncı ve miktarı azaldı.Meni normalde ne kadar olmalı?
5)bu belirtiler baska hangi hastalıga isaret olabilir?pi olmayabilir mi?(idrar kulturu ve testler temiz)
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image Öncelikle Geçmiş olsun;
1- Ağrı Pi nin derecesini göstermez.
2- 3- Zannetmiyorum.
4- Meni normalde 2 ml den fazladır. Buda bir tatlı kaşığı eder.
5- Başka bir hastalığı göstermez.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,089 soru

84,110 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu spermiyogram cinsel perhiz prostatit ereksiyon idrar ağrı cinsel isteksizlik perhiz boşalma venöz kaçak epididimit varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı üroloji prostat iltihabı testis ağrisi peyronie testosteron peniste eğrilik meni testis torsiyonu yanma hissi idrara sık çıkma kronik prostatit spermde gariplik mezi mesane penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu sabah ereksiyonu zevk alamamak penis eğriliği peniste uzerinde damar belirginleşmesi damar travma penis zedelenmesi doppler ultrason sık idrara çıkma sertleşmeme şişlik masturbasyon penis ucu peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis peniste zorlama testis sarkması penis kırılması böbrek taşı hidrosel doppler teşekkür testis torbası sarkması yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sünnet sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık akıntı sol testis ağrı prostat iltihabi porno-mastürbasyon test sonucu siğil genital aşırı aktif mesane peniste şişlik hidrosel ameliyatı sonrasi hassaslık usg sertlesme sorunu perhiz travma varikosel sonrasi sari parcaciklar lütfen yardım ediniz testis kanseri testislerde ağrı
...