Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

12 gösterim
Merhaba Hocam..Bugün sık sık idrara çıkma, istemdışı akıntı, penis ucunda kızarıklık ve şişlikten dolayı hastanede üroloji hekimine başvurdum. Benden idrar tahlili istedi ve bunun sonucunda bel soğukluğundan bir derece daha hafif olan bir cinsel hastalığa yakalandığımı ve önemli olmadığını söyledi. Bunun yanısıra bana 2 adet antibiyotik verdi..İdrar testindeki sonuçlarım şu şekilde
Dansite 1030
ph 6.0
protein eser (* referans değer negatif deniyor)
glukoz negatif
keton negatif
bilirubin negatif
ürobilinojen negatif (* referans değer normal deniyor)
nitrit negatif
lökosit esteraz eser (* referans değer negatif deniyor)
mikroskopi değerinde de not düşülmüş (Bol lökosit görüldü) diye..Bunları bir de sizinle paylaşmak istedim ve değerlendirmenizi öğrenmek istedim..Bana açıklarsanız çok sevinirim..Şimdiden size çok teşekkür ederim hocam..Allah sizden razı olsun..
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image Öncelikle Geçmiş olsun;
İdrarda iltihap hücreleri görülüyor.
Büyük ihtimalle bel soğukluğuna yakalandınız. İlaçlarınızı kulanı kontrole doktorunuza gidin.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,071 soru

84,093 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı sperm sperm testi sertleşme peniste hissizlik sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu spermiyogram cinsel perhiz prostatit ereksiyon idrar ağrı cinsel isteksizlik perhiz boşalma venöz kaçak epididimit varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı üroloji prostat iltihabı testis ağrisi peyronie testosteron peniste eğrilik meni testis torsiyonu yanma hissi idrara sık çıkma kronik prostatit spermde gariplik mezi mesane penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu sabah ereksiyonu zevk alamamak penis eğriliği peniste uzerinde damar belirginleşmesi damar travma penis zedelenmesi doppler ultrason sık idrara çıkma sertleşmeme şişlik masturbasyon penis ucu peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis peniste zorlama testis sarkması penis kırılması böbrek taşı hidrosel doppler teşekkür testis torbası sarkması yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sünnet sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık akıntı prostat iltihabi porno-mastürbasyon test sonucu siğil genital sol testis ağrı aşırı aktif mesane peniste şişlik hidrosel ameliyatı sonrasi hassaslık usg sertlesme sorunu varikosel sonrasi sari parcaciklar lütfen yardım ediniz testis kanseri testislerde ağrı rüyalanma
...