Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

9 gösterim
Öncelikle selamlar hocam; Ben 24 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. İki yıl önce hayatımın aşkıyla tanıştım ve nisanlandik, seneye okul bitiyor ve evleneceğim. Eşim kapalı bir bayan, bu tür konularda eşimden ötürü bir çekincem yok fakat yinede beni derinden yaralayan yetersiz gösteren rahatsız eden bir konu var ki o da şu; penis! Hocam penis boyum çok küçük ve ince ayrıca yamuk bir penisim var ve bu beni çok korkutuyor. Boyu deseniz en fazla erekte halde 8-9 cm kalınlık deseniz 1 parmak kalınlığında ve bir çengel gibi sağa yatık. Bu durum beni hem ruhsal hemde psikolojik olarak çöküntüye uğratiyor. Normal şartların çok altında olduğumu biliyor sizden yardım istiyorum.. Lütfen beni kırmayın.. Ne yapmalıyım bilmiyorum webde araştırmalar yaptım ve bir çözüm bulamadım tecrübe ve yaşınız itibariyle bir çözüm söyleyin lütfen..Teşekkür ederim.
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image Öncelikle Geçmiş olsun;
Çok uzun yazmışsınız.
Dün linkleri yazmıştım oradan penisle ilgili olanı okuyun.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,732 soru

84,757 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu epididimit prostatit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi penis zedelenmesi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi peniste zorlama zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...