Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

13 gösterim
Hocam iyi çalışmalar;
penil bölgedeki hassasiyet için bir tedavi merkezinde bazı testlere girdim sonucunda beklemediğim sonuçlarda çıktı.
1=testeteron total 1,57ng(ml
2)testesteron serbest 8,25pg/ml
3)hormon binding globulin 15,0nmol/L
4)hidroksi vitamin D 22NG/mL
hocam bu değerlerin çok düşük olduğu özellikkle 1-3 ve 4 bu yüzden bir adet testesteron iğnesi olmam gerektiği ayrıca vitamin d takviyesine ihtiyacım olduğu söylendi ve edsw tedavisi ile ağrı eşiğimin yükseltileceği yeni damar ve sinir yapısı oluşacağı söylendi.
1)testeron iğnesesi yan etkileri çokmudur mevcut durumda olmalımıyım
2)edsw tedavisi hakkında fikriniz nedir
3)testeronun bu düşüklüğü gece ereksiyonlarının düşüklüğünede sebep olurmu?
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image Öncelikle Geçmiş olsun;
1- Evet hormon ilaçların yan etkileir vardır.
2- Bu işlemi yapacak doktorla konuşmalısınız. Benim çok bir bilgim yoktur.
3- Olabilir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.
Size dün yazmıştım.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,717 soru

84,741 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma perhiz penis boyu prostatit epididimit spermiyogram ağrı ereksiyon cinsel perhiz idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi prostat prostatit iltihabı peyronie üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron yanma hissi spermde gariplik penis zedelenmesi idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar peniste zorlama masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis torbası sarkması testis sarkması penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu sinir hasarı istibra porno-mastürbasyon sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu testis kanseri rüyalanma genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı hassaslık
...