Yeni Hasta Odası sistemimize hoşgeldiniz. Dün sorulan sorular aynı şekilde "Sorular" bağlantısında bulunmaktadır. Listeden sorunuzu bulabilirsiniz.

Sevgili hastalarım/okuyucularım: İşlerimin yoğunluğu nedeni ile sorularınıza her gün saat 13-14 de cevap yazacağım.

Her gün için bir saatlik süremi size ayırdım. Saat 17 den önce "soruma cevap geldi mi gelmedi mi?" diye siteye girmenize gerek yoktur. Bu durum için lütfen anlayış gösterin ve kusura bakmayın.

31 gösterim
Saygı değer hocam tüm cevaplar için teşekkür ederiz. Benim sıkıntım mezi hocam idrardan sonra mezi akıntısı oluyor 2 haftada bir mastürbasyon yapıyorum doktora gittim prostat iltihabı gibi dedi ama kesin bişey demedi temiz çıktı tahliller içimi rahatlatmak için hap verdi hapı 4 gün düzenli kullandım 3 gün kullanamadım hocam bende sürekli mezi akıntısı oluyor doktor bey fazla mastürbasyon yap dedi geçer dedi acaba bi zararı olmaz mı fazla yapmanın ve bu mezi illetinden kurtulamaz mıyım önceden böyle bir sıkıntım yoktu fakat ilk defa öpüşme sonucu böyle oldu ilk zamanlar çok daha fazla akıntı oluyodu ve şuanda tüm gün evdeyim meşgul olduğum birşey yok çok oturmaktan da olabilir mi? mezi dediğiniz gibi normal bişey hastalık belirtisi falan değil biliyorum ama ne yapmam gerek mesela ben haber izlerken bile aklımda cinsellikle ilgili bir şey olmadığı anda bile böyle mezi geliyor ilk defa yakınlaşmadan dolayı mı yoksa oturmaktan mı veya meşgul olacağım birşey olmadığından dolayımı diye sorar oldum kendime bazı yerlerde okudum bu yaşta prostat salgısı çok fazla oluyomuş ondan mı olabilir hocam cidden çok fazla takıyorum bunu kendime önceden böyle birşey yoktu. Teşekkür ederim iyi çalışmalar.Uzun yazma
Dr. Ali HATAY CEVAP:
image Öncelikle Geçmiş olsun;
Çok uzun yazmışsınız. Üzüldüğüm nokta uzun yazarak kendinizi yormuş,, emek ve zaman harcamışsınız. İkinci nokta, bu soru yazma ve soru sorma kurallarını okumadığınızı gösteriyor. Bu kurallara uymanız önemli.
http://tahayasin.com/dralihatay/sorusormak.htm

Ben uzun yazıları okuyamıyorum. Neden?
http://www.tahayasin.com/dralihatay/sorusormasablonu.htm
Sorunuzu 2 ye ayırıp ertesi ertesi gün sormak bir çözüm olabilir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hasta Odası Nedir?

- Hasta Odası, Üroloji hakkında online olarak yardım alabileceğiniz soru cevap sistemidir.

Nasıl soru sorulur öğrenmek için lütfen okuyun

- Siz zaman kaybetmeyin ve yorulmayın diye sistemde üyelik kısmı aktif değildir.

Sorularınıza sadece

Op. Dr. Ali Hatay

cevap vermektedir.

Tüm Eski Soru Cevapları Görmek İçin Tıklayın (118.000 Soru-Cevap)

84,783 soru

84,799 cevap

En popüler etiketler

varikosel mastürbasyon sertleşme kaybı ereksiyon sorunu testis penis sertleşme problemi testis ağrısı sertleşme sorunu penis ağrısı peniste hissizlik sperm sperm testi sertleşme sık mastürbasyon erken boşalma penis boyu perhiz epididimit prostatit spermiyogram ağrı cinsel perhiz ereksiyon idrar cinsel isteksizlik boşalma venöz kaçak varikosel ameliyati sonrasi peyronie prostat prostatit iltihabı üroloji peniste eğrilik prostat iltihabı meni testis torsiyonu testis ağrisi testosteron penis zedelenmesi yanma hissi spermde gariplik idrara sık çıkma kronik prostatit mezi penis eğriliği mesane sabah ereksiyonu penis boyu problemi kasık ağrısı bel soğukluğu peniste zorlama peniste uzerinde damar belirginleşmesi zevk alamamak sertleşmeme damar masturbasyon travma doppler ultrason penis ucu sık idrara çıkma şişlik testis torbası sarkması peniste morarma enfeksiyon tahriş sağ testis hidrosel sünnet testis sarkması sinir hasarı penis kırılması böbrek taşı doppler teşekkür porno-mastürbasyon yardımınıza ihtiyacım var travmatik mastürbasyon sendromu istibra sertleşme problemi ereksiyon problemi penis sönmesi teşekkür cevabı peniste şişlik penis ucu ağri ve yanmasi testis kanseri hassaslık rüyalanma kızarıklık siğil akıntı peniste sızlama sol testis ağrı prostat iltihabi test sonucu genital perhiz travma aşırı aktif mesane sari parcaciklar lütfen yardım ediniz hidrosel ameliyatı sonrasi testislerde ağrı
...